2R5HTT010H02
Baumwoll-Canvas
Karabinerhaken-Brückenverschluss
Handgriff
Abnehmbarer ?The Poop Bag“-Anh?nger
17 in L x 8 in T x 14 in H
45 cm L x 20 cm T x 35 cm H
Griffh?he 10 in (25 cm)