2R5HTT010H02
Cotton Canvas
Dog Clip Bridge Closure
Top Handle
Removable "The Poop Bag" Charm
18in L x 8in D x 14in H
45cm L x 20cm D x 35cm H
Handle Drop 10in (25cm)