2F4HSH011H04
Smooth Italian leather
Turnlock closure
Top handle
1 internal zip pocket
Nappa Lining
Dust bag included
14in L x 7in D x 7in H
35cm L x 18cm D x 18cm H
Handle Drop 11in (29cm)